Δευτέρα, 8 Σεπτεμβρίου 2014

Αποτελέσματα του 10ου Ράπιντ της ΕΣΣΠΕΠ στο Άστρος

Με επιτυχία ολοκληρώθηκε το 10ο ατομικό πρωτάθλημα Ράπιντ της ΕΣΣΠΕΠ στο Παράλιο Άστρος.
Το πρωτάθλημα διοργάνωσε για 10η συνεχή χρονιά ο ΣΟ Άστρους, και συμμετείχαν περίπου 100 αθλητές. Από τον ΣΣ Περσέα αγωνίστηκαν με επιτυχία 15 σκακιστές και κέρδισαν 3 μετάλλια. Οι σκακιστές μας, και ειδικά οι μικροί αθλητές, απόκτησαν σημαντική αγωνιστική εμπειρία από το τουρνουά, και έθεσαν τις βάσεις για μεγαλύτερες επιτυχίες στο μέλλον. 
Παρακάτω μπορείτε να δείτε τα αναλυτικά αποτελέσματα.



10o RAPID ESSPEP 2014 BEACH CHESS OPEN
Final Ranking
Rank Name Club Pts
1 TOUBEKIS PANAGIOTIS ΣΟ ΠΥΡΓΟΥ
2 BOURNAKAS ALEXIS ΦΟ ΤΡΙΠΟΛΕΩΣ 6
3 HRISAFIS ARGIRIOS ΑΟ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ
4 KAZALIS MANOS ΑΣΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ "ΔΙΑΣ" 5
5 APOSTOLOPOULOS PANAYOTIS ΣΟ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ 5
6 LABRAKOPOULOS ALEXANDROS ΝΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ "Ο ΠΟΣΕΙΔΩΝ" 5
7 MANTIKOS KONSTANTINOS ΣΟ ΑΣΤΡΟΥΣ 5
8 KALOMIRIS ATHANASIOS ΠΣ ΣΠΑΡΤΗΣ 5
9 FOUNTAS PETROS ΠΣ ΣΠΑΡΤΗΣ 5
10 AVDOULI EVANGELIA ΑΟ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ 5
11 SAKELLARIOU EVANGELOS ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΠΕΡΣΕΑΣ ΑΡΓΟΥΣ 5
12 KOTOPOULIS EFSTRATIOS ΕΕΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
13 GIANNOULIS ILIAS ΣΟ ΠΥΡΓΟΥ
14 KOLOVOS GEORGIOS ΣΟ ΑΣΤΡΟΥΣ
15 KOUIS PANAYOTIS ΣΟ ΠΥΡΓΟΥ
16 VLOGIARIS VASILIOS ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΠΕΡΣΕΑΣ ΑΡΓΟΥΣ 4
17 MYLOPOULOS ANTONIOS ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΠΕΡΣΕΑΣ ΑΡΓΟΥΣ 4
18 AGGELAKAKIS DIMITRIOS-ATHANAS ΝΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ "Ο ΠΟΣΕΙΔΩΝ" 4
19 LABIRIS EVANGELOS ΣΟ ΑΣΤΡΟΥΣ 4
20 KIRIAKIDIS FILIPOS ΠΣ ΣΠΑΡΤΗΣ 4
21 KOUTOUZOF IOANNIS ΦΟ ΤΡΙΠΟΛΕΩΣ 4
22 LILIS-KOKKORIS DIMITRIOS ΦΟ ΤΡΙΠΟΛΕΩΣ 4
23 DAMIANOS NIKOS 4
24 PATRINOS ILIAS ΣΟ "ΘΩΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ"
25 KAMPILI KONSTANTINA ΣΟ ΑΣΤΡΟΥΣ
26 MPEREVESKOS PANAGIOTIS ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΠΕΡΣΕΑΣ ΑΡΓΟΥΣ
27 TOLIS IOANNIS ΣΟ ΑΣΤΡΟΥΣ
28 VLACHOS PANAGIOTIS ΣΟ ΑΣΤΡΟΥΣ
29 BOURNAKAS VLASSIS ΦΟ ΤΡΙΠΟΛΕΩΣ
30 BLATSOS IOANNIS ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΠΕΡΣΕΑΣ ΑΡΓΟΥΣ
31 GOURGARI MARIANNA ΦΟ ΤΡΙΠΟΛΕΩΣ
32 KAPRANOS ILIAS ΣΟ ΑΣΤΡΟΥΣ
33 PYRIOCHOS CHRISTOS ΣΟ ΠΥΡΓΟΥ 3
34 DIMITRAKOPOULOS PANAGIOTIS ΦΟ ΤΡΙΠΟΛΕΩΣ 3
35 SIGOUROU ALKISTIS-EKATERINI ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΥΡΓΟΥ 3
36 KAPRANOU MARGARITA ΣΟ ΑΣΤΡΟΥΣ 3
37 NTALIANIS PANAGIOTIS 3
38 LAMPRINOS KONSTANTINOS ΣΟ ΑΣΤΡΟΥΣ 3
39 ARIANAS DIMITRIOS 3
40 VLOGIARIS NIKOLAOS ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΠΕΡΣΕΑΣ ΑΡΓΟΥΣ 3
41 XYLINAS IOANNIS 3
42 GRIGOROPOULOS SPYRIDON
43 DARVIRIS PANAGIOTIS ΑΣΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ "ΔΙΑΣ"
44 SKANDALIS EYAGGELOS ΠΣ ΣΠΑΡΤΗΣ
45 SAKELLARIOU VASILIKI ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΠΕΡΣΕΑΣ ΑΡΓΟΥΣ
46 GEORGOULAS DIMOSTHENIS ΣΟ ΑΣΤΡΟΥΣ
47 MANTIKOU SOFIA ΣΟ ΑΣΤΡΟΥΣ
48 KALOMOIRIS MARIOS ΠΣ ΣΠΑΡΤΗΣ
49 KALITZAKIS ANDREAS ΠΣ ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ 2
50 KOTSIONI STAMATINA ΦΟ ΤΡΙΠΟΛΕΩΣ 2
51 PAPANTONOPOULOS DIMITRIOS ΦΟ ΤΡΙΠΟΛΕΩΣ 2
52 TSARSITALIDIS THEOFANIS ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΠΕΡΣΕΑΣ ΑΡΓΟΥΣ
53 ANTONOPOULOS PANAGIOTIS ΣΟ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ
54 KOURELIS DIMITRIOS ΣΟ ΑΣΤΡΟΥΣ
55 TIROVOLAS ILIAS ΣΟ ΑΣΤΡΟΥΣ
56 KOUTSOVASILIS IOANNIS 1
57 MAKRIS KONSTANTINOS ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΠΕΡΣΕΑΣ ΑΡΓΟΥΣ 1
58 DELIGIANNIS RAFAIL 0
59 PAPADOPOULOS SOTIRIS 0

10o Rapid ESSPEP 2014 Beach Chess - U12
Final Ranking
Rank Name Club Pts
1 ΔΑΡΒΙΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΣΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ "ΔΙΑΣ"
2 ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΝΕΑΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ
3 ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ ΡΑΦΑΗΛ
4 ΞΥΛΙΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΣ ΝΑΥΠΛΙΟΥ "Ο ΑΓΙΟΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ" 5
5 ΜΗΝΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 5
6 ΜΑΝΤΙΚΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΣΟ ΑΣΤΡΟΥΣ 5
7 ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΟΡΕΣΤΗΣ ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΠΕΡΣΕΑΣ ΑΡΓΟΥΣ 5
8 ΓΚΕΛΗ ΜΑΡΙΑ ΣΚΑΚ. ΑΚΑΔ. ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ "ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ" 5
9 ΠΑΤΑΝΑΣ ΜΑΡΙΟΣ ΣΣ ΝΑΥΠΛΙΟΥ "Ο ΑΓΙΟΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ" 5
10 ΣΟΥΡΣΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΟ ΑΣΤΡΟΥΣ 4
11 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΠΕΡΣΕΑΣ ΑΡΓΟΥΣ 4
12 ΚΑΨΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΟ ΑΣΤΡΟΥΣ 4
13 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΕΤΡΟΣ ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΠΕΡΣΕΑΣ ΑΡΓΟΥΣ 4
14 ΜΠΟΥΡΝΑΚΑΣ ΙΑΣΩΝ ΦΟ ΤΡΙΠΟΛΕΩΣ 4
15 ΣΚΑΝΤΖΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΟ ΑΣΤΡΟΥΣ 4
16 ΜΠΑΚΑΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 4
17 ΣΟΥΡΣΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΣΟ ΑΣΤΡΟΥΣ 4
18 ΣΚΑΝΤΖΟΣ ΗΛΙΑΣ ΣΟ ΑΣΤΡΟΥΣ 4
19 ΓΚΕΛΗ ΦΩΤΕΙΝΗ ΣΚΑΚ. ΑΚΑΔ. ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ "ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ"
20 ΣΟΥΡΣΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΟ ΑΣΤΡΟΥΣ
21 ΔΑΜΙΑΝΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
22 ΠΕΤΡΟΥ ΑΝΝΑ 3
23 ΠΟΛΥΜΕΝΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 3
24 ΣΜΥΡΝΙΩΤΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 3
25 ΚΟΥΡΕΛΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΕΛΒΙΡΑ 3
26 ΛΙΖΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΟ ΑΣΤΡΟΥΣ 3
27 ΚΟΛΙΓΛΙΑΤΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΠΕΡΣΕΑΣ ΑΡΓΟΥΣ 3
28 ΚΟΚΟΝΑΣ ΚΙΜΩΝΑΣ 3
29 ΔΑΜΙΑΝΟΣ ΑΛΚΗΣ 3
30 ΒΛΟΓΙΑΡΗ ΑΝΝΑ ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΠΕΡΣΕΑΣ ΑΡΓΟΥΣ 3
31 ΣΟΥΡΣΟΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΣΟ ΑΣΤΡΟΥΣ
32 ΠΕΤΡΟΥ ΕΛΕΝΗ 2
33 ΔΙΚΑΙΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2
34 ΓΑΡΔΙΚΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2
35 ΜΗΤΣΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2
36 ΜΠΑΡΛΑ ΓΕΩΡΓΙΑ 2
37 ΓΑΡΔΙΚΙΩΤΗ ΕΙΡΗΝΗ
38 ΚΟΤΣΙΦΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1
39 ΚΑΛΟΞΥΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΠΕΡΣΕΑΣ ΑΡΓΟΥΣ 1
40 ΔΑΛΙΑΝΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 0